Tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Bibliotek na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Wszystko za sprawą sposobu realizacji zaplanowanych zadań, gdyż  wszystkie wydarzenia odbędą się droga elektroniczną. W związku z powyższym Biblioteka Publiczno – Szkolna filia Woźnice proponuje Czytelnikom skorzystanie z przygotowanej oferty umieszczonej poniżej:

Wszystkich uczniów ze Szkoły Podstawowej w Woźnicach oraz ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Olszewie zapraszamy do twórczego konkursu plastycznego pod hasłem „W objęciach regionalnego bajania” rozpisanego specjalnie na obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek – regulamin konkursu został udostępniony na Librusie obu szkół oraz na stronie internetowej https://ckklobuk.pl/w-objeciach-regionalnego-bajania-konkurs-plastyczny/

11 maja nastąpi otwarcie drzwi Biblioteki Publiczno – Szkolnej filii Woźnice dla Czytelników po przerwie związanej z ogłoszeniem stanu epidemii.

11 maja odbędzie się test kwalifikacyjny w ramach Wielkiej Ligii Czytelników oraz spotkanie autorskie (oczywiście on-line) z pisarką książek dla dzieci i młodzieży Renatą Piątkowską. Spotkaniu przyświecać będzie hasło  “Gdyby jajko mogło mówić, czyli o przesądach , przysłowiach, zwyczajach z Renatą Piątkowską”.

Natomiast 12 i 13 maja zapraszamy na kolejne spotkania on- line, które realizować będzie w Biblioteka Publiczna w Mikołajkach oraz Biblioteka Publiczno – Szkolna filia Baranowo.

14 maja zostaną ogłoszeni finaliści Wielkiej Ligii Czytelników, którzy to zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu – etapu powiatowego

15  maja nastąpi podsumowanie tegorocznego XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek

Skip to content