Rozpoczynamy XV Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Najpopularniejszą Drużynę Gminy Mikołajki 2019. Zwycięzców poznamy na uroczystej Gali, która odbędzie się 6 marca w Centrum Kultury Kłobuk. Plebiscyt odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mikołajki.

Organizatorami plebiscytu są: Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach oraz Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach.

Plebiscyt organizowany jest dla dzieci i młodzieży do 18 lat.

Głosować można tylko na kandydatów zgłoszonych do organizatorów plebiscytu.

Imiona i nazwiska kandydatów oraz drużyn wraz z opisem można znaleźć na stronach internetowych:

  • www.mikolajki.pl ,
  • www.ckklobuk.pl,
  • www.mikolajki24.com,

SPOSÓB GŁOSOWANIA:
Aby oddać głos należy wysłać SMS-a na numer 4321 o treści: PS.xx lub DR.xx
gdzie XX to numer kandydata lub drużyny zgodnie z zestawieniem poniżej
Przykładowa treść wiadomości SMS powinna brzmieć następująco: PS.07 lub DR.07
Koszt wysłania jednej wiadomości SMS określonej w ust. 4 zgodny z obowiązującą taryfą operatora komórkowego telefonu, z którego wysyłany jest SMS.

Uczestnik z jednego numeru telefonicznego może wysłać maksymalnie 4 głosy na jednego kandydata z przedstawionej poniżej listy.

GŁOSOWANIE TRWA od 25.01.2020 r. do 23.02.2020 r. godz. 23:59.

Regulamin głosowania

Dostawcą usług SMS jest serwis SMSAPI – LINK Mobility Poland Sp. z o.o. www.smsapi.pl

SYLWETKI KANDYDATÓW DO TYTUŁU NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA
MIASTA I GMINY MIKOŁAJKI 2019
Osiągnięcia kandydatów – pobierz plik PDF

  1. Adamski Jakub i Gajkowski Kornel (załoga) – żeglarstwo, bojery, MKŻ Mikołajki
  2. Banach Laura – żeglarstwo, bojery, MKŻ Mikołajki
  3. Biegaj Oliwia – lekkoatletyka, Szkoła Podstawowa w Baranowie
  4. Budzińska Zuzanna – piłka ręczna, Szkoła Podstawowa w Mikołajkach
  5. Didłuch Amelia – piłka ręczna, Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach
  6. Dobrowolski Aleksander – piłka ręczna, Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach
  7. Drozdowski Jakub i Wodowski Bartosz (załoga) – żeglarstwo, bojery, MKŻ Mikołajki
  8. Gajkowski Kacper i Sękiel Alex (załoga) – żeglarstwo, bojery, MKŻ Mikołajki
  9. Gałus Marika – piłka ręczna, Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach
  10. Gutowski Adam – piłka ręczna, Szkoła Podstawowa w Mikołajkach
  11. Jakubowski Piotr – żeglarstwo, MKŻ Mikołajki
  12. Kędzierska Wiktoria – piłka ręczna, Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach
  13. Kopko Zuzanna – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy ATOS Wożnice
  14. Kopko Mikołaj- lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy ATOS Woźnice
  15. Kordek Kamila – tenis stołowy, lekkoatletyka, Szkoła Podstawowa w Woźnicach
  16. Kosiorek Stanisław – lekkoatletyka, Szkoła Podstawowa w Baranowie
  17. Krawcewicz Kacper – lekkoatletyka, Szkoła Podstawowa w Baranowie
  18. Kuchciński Seweryn – lekkoatletyka, Szkoła Podstawowa w Baranowie
  19. Kuzyk Jagoda – żeglarstwo, MKŻ Mikołajki
  20. Legenza Mateusz – piłka ręczna, Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach
  21. Leszczyńska Amelia i Falęcik Łucja (załoga) – żeglarstwo, bojery, MKŻ Mikołajki
  22. Łachacz Kacper – piłka ręczna, Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach
  23. Łazowski Nataniel – piłka ręczna, Szkoła Podstawowa w Mikołajkach
  24. Majewski Dawid – lekkoatletyka, tenis stołowy, Szkoła Podstawowa w Woźnicach
  25. Murach Maja – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy ATOS Woźnice
  26. Olbryś Aleksandra – piłka ręczna, Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach
  27. Pelczarska Maja – piłka ręczna, Szkoła Podstawowa w Mikołajkach
  28. Pielka Kinga – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy ATOS Woźnice
  29. Piotrowicz Adrian – piłka ręczna, Szkoła Podstawowa w Mikołajkach
  30. Prałat Aleks – piłka ręczna, Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach
  31. Pudlis Sandra – lekkoatletyka, Tenis Stołowy SP w Baranowie UKS Atos Woźnice
  32. Szczepaniak Michalina – piłka ręczna, Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach
  33. Szkulska Zuzanna – piłka ręczna, Uczniowski Klub Sportowy w Mikołajkach
  34. Szyłejko Dominik – lekkoatletyka, tenis stołowy , Szkoła Podstawowa w Woźnicach
  35. Śliwiński Jakub – żeglarstwo, bojery, MKŻ Mikołajki
  36. Śliwiński Łukasz – żeglarstwo, bojery, MKŻ Mikołajki
  37. Turek Bartosz – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy ATOS Woźnice
  38. Tymińska Katarzyna i Tymińska Anna (załoga) – żeglarstwo, bojery, MKŻ Mikołajki
  39. Walentynowicz Zofia – tenis stołowy, Szkoła Podstawowa w Woźnicach
  40. Wawrzynowicz Dawid – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy ATOS Woźnice
  41. Wawrzynowicz Gabriel – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy ATOS Woźnice
  42. Wawrzynowicz Julia – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy ATOS Woźnice
  43. Wądołowska Wiktoria – lekkoatletyka, Uczniowski Klub Sportowy ATOS Woźnice

DRUŻYNY NOMINOWANE DO TYTUŁU NAJPOPULARNIEJSZEJ DRUŻYNY SPORTOWEJ
MIASTA I GMINY MIKOŁAJKI 2019
Osiągnięcia drużyn -pobierz plik PDF

  1. Drużyna Lekkoatletyczna UKS ATOS Woźnice
  2. Drużyna Piłki Nożnej – “ORLIK” MKS Kłobuk Mikołajki
  3. Drużyna Piłki Nożnej – ,,ŻAK” MKS Kłobuk Mikołajki
  4. Drużyna Piłki Ręcznej – UKS MIKOŁAJKI 07 (dziewczęta)
  5. Drużyna Piłki Ręcznej – UKS MIKOŁAJKI 07 (chłopcy)
  6. Drużyna Piłki Ręczne – SP Mikołajki 08 (dziewczęta)
  7. Drużyna Piłki Ręcznej – SP Mikołajki 08 (chłopcy)