W tym roku Biblioteka Publiczno – Szkolna filia Woźnice zaplanowała zajęcia on-line w związku z panującym w Polsce stanem epidemii. A ponieważ hasło przewodnie XIX Ogólnopolskiego Tygodnia czytania Dzieciom brzmi „Cała Polska czyta Dzieciom o zwierzętach” bibliotekarka z biblioteki w Woźnicach zaprasza wszystkich do Zwierzyńca. Każdego dnia, począwszy od 30 maja do 7 czerwca, na stronie biblioteki będzie publikowany humorystyczny wiersz autorstwa Jana Brzechwy o wybranym zwierzęciu. Dodatkowo zamieszczane będą podstawowe informacje bądź ciekawostki na temat zwierzęcia z wiersza.

Aby wprowadzić naszych młodych czytelników do Zwierzyńca, 30 maja zostanie opublikowany wiersz Jana Brzechwy „ZOO”, a w kolejnych dniach w naszych domach mogą zagościć zwierzęta ze Zwierzyńca 😉 tylko od nas zależy czy je u siebie ugościmy 🙂

Dodatkowo w bibliotece zostanie przygotowana wystawka książkowa ze zwierzęcymi historiami, z którymi będzie można zapoznać się  w domowym zaciszu – wystarczy tylko przyjść po nie do naszej biblioteki, do czego serdecznie zachęcamy.

Skip to content