Dedal i Ikar

28 sierpnia przypada Światowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów. Komiksy to nie tylko książeczki z obrazkami dla dzieci. Co roku na świecie wydawanych jest mnóstwo komiksów dla dorosłych, na podstawie których bardzo często realizowane są filmy. Święto to ma na celu propagowanie komiksów jako pełnowartościowych i wartych uwagi książek, ponieważ były one niedoceniane i lekceważone. Zapraszamy do biblioteki, gdzie na wystawce książkowej zgromadzono komiksy warte przeczytania. 28 sierpnia to również Dzień Lotnictwa. Żeby połączyć te dwa święta poczytajcie razem z nami „Mit o Dedalu i Ikarze”- pierwszych lotnikach. Życzymy miłej lektury!

Publiée par Biblioteka Publiczna w Mikołajkach sur Vendredi 28 août 2020

28 sierpnia przypada Światowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów. Komiksy to nie tylko książeczki z obrazkami dla dzieci. Co roku na świecie wydawanych jest mnóstwo komiksów dla dorosłych, na podstawie których bardzo często realizowane są filmy. Święto to ma na celu propagowanie komiksów jako pełnowartościowych i wartych uwagi książek, ponieważ były one niedoceniane i lekceważone. Zapraszamy  do biblioteki, gdzie na wystawce książkowej zgromadzono komiksy warte przeczytania.

28 sierpnia to również Dzień Lotnictwa. Żeby połączyć te dwa święta poczytajcie razem z nami „Mit o Dedalu i Ikarze”– pierwszych lotnikach. Życzymy miłej lektury!

Skip to content