21 października o godz.17.00 w czytelni biblioteki odbyło się spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. Omawialiśmy książkę Katarzyny Michalik- Jaworskiej “Pomyślę o tym jutro”.

Na  początku spotkania  pani Ewa zapoznała nas z życiem i twórczością autorki Katarzyną Michalik-Jaworską.  Jest ona krytykiem teatralnym i dziennikarką. Mimo młodego wieku napisała książkę przesiąkniętą emocjami. To powieść warta uwagi, przy której trzeba się zatrzymać. Książka zatytułowana „Pomyślę o tym jutro” ma doskonale dobrany tytuł.

Autorka pokazuje nam, jak łatwo można wszystko stracić. Poznajemy za sprawą tej książki wiele aspektów ludzkiego życia, cech charakteru.

Pełna ogromnych emocji, skomplikowanych i jakże realnych, prawdziwych do bólu, powieść ta rewelacyjnie oddaje nam złożoność ludzkiej psychiki.

Powieść czyta się szybko, lekko. Pomimo istotnych tematów w niej poruszanych nie czujemy się osaczeni, przytłoczeni smutnymi wydarzeniami. Napięcie, stopniowane idealnie przez autorkę, powoduje, że jesteśmy zaintrygowani fabułą, nie możemy się oderwać od książki.

Polecamy wszystkim z całego serca !!!

Skip to content