Dnia 19.01.2022 o godzinie 8:40 (klubowicze z klasy III) oraz 9:35 (klubowicze z klasy IV) w bibliotece miało miejsce uroczyste  bo 1-rocznicowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci.

            Po przywitaniu wszystkich klubowiczów moderatorka klubu poprosiła klubowiczów o zadeklarowanie swojego uczestnictwa bądź też rezygnacji z udziału w Dyskusyjnym Klubie Książki dla dzieci w roku 2022, aby móc wysłać odpowiednią deklarację koordynatorowi Dyskusyjnych Klubów Książki w województwie warmińsko – mazurskim. W obu grupach chęć dalszego współtworzenia naszego Klubu zadeklarowali wszyscy uczestnicy – na co zresztą moderatorka bardzo liczyła. Po tej niezwykle ważnej formalności, nadszedł czas na rozmowy o minionym roku. Na tę okazję moderatorka przygotowała prezentacje wspominkowe (dla każdej grupy oddzielną), w której umieściła zdjęcia ze wszystkich spotkań od stycznia do grudnia 2021. uczestnicy bardzo chętnie wrócili do tych spotkań – opowiadali co im się podobało, dopowiadali fakty, o których niektórzy zapomnieli, a także wspominali swoje ubrania, które mieli podczas spotkań, a z których powyrastali.

Po tych radosnych wspomnieniach przyszedł czas na niespodziankę. Moderatorka postanowiła zaskoczyć swoich klubowiczów tortem – w końcu to przecież 1 urodziny. Oczywiście każda grupa dostała swój torcik. Po konsumpcji przyszedł czas na rozdanie klubowiczom książek na lutowe spotkanie – młodsi klubowicze otrzymali do przeczytania książkę pod tytułem “O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów”, natomiast starsi klubowicze obiecali zapoznać się z pozycja “Dziobaś i inni”.

            Pamiątkowymi zdjęciami zakończyliśmy nasze pierwsze w tym roku kalendarzowym i jakże przepyszne spotkania.

Skip to content