Ruszyła kolejna edycja akcji “Przerwa na wspólne czytanie”. Dzięki Waszym głosom możemy wzbogacić naszą bibliotekę o nowe książki do wspólnego czytania z dziećmi https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/…

Głosowanie trwa do 31 października. Dziennie można oddać jeden głos. Liczymy na Was!

Jak zagłosować na naszą bibliotekę

Wchodzimy na stronę https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/… i klikamy przycisk „Głosuj na bibliotekę” na górnym pasku. Wybieramy  Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Mikołajkach i klikamy przycisk „Oddaj głos”.

W okienku, które się pojawiło wybieramy najpierw opcję „Zarejestruj się”, gdzie podajemy adres mailowy i wymyślone przez siebie hasło wraz z powtórzeniem oraz zaznaczamy dwie zgody, następnie klikamy pole „Zarejestruj się”.

Wchodzimy na swoją pocztę mailową, którą podaliśmy przy rejestracji i klikamy na link aktywacyjny, który przyjdzie od nadawcy Przerwa na wspólne czytanie (wiadomość może też trafić do folderu spam).

I teraz na stronie https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/… wybieramy bibliotekę, ponownie klikamy/wyszukujemy Miejską Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Mikołajkach i wypełniamy pole „Oddaj głos” (adres mailowy i wymyślone wcześniej hasło).

Codziennie można oddać jeden głos z jednego konta mailowego.

Głosowanie trwa do końca października.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Dziękujemy za każdy oddany głos.

Skip to content