Kochani Czytelnicy po tym długim okresie zamknięcia dziś drzwi Naszej Biblioteki zostają dla Was otwarte. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach pracy. Zanim jednak zobaczymy się w Bibliotece proszę o wcześniejsze zapoznanie się z obowiązującym w czasie epidemii regulaminem korzystania ze zbiorów, który zamieszczam poniżej:

Regulamin korzystania z zasobów bibliotecznych podczas epidemii:

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, podczas trwania epidemii COVID – 19 Biblioteka Publiczno – Szkolna Miasta i Gminy Mikołajki filia Woźnice wprowadza następujące zasady korzystania z biblioteki:

1. Ze względu na metraż biblioteki, w pomieszczeniu może przebywać tylko jeden  Czytelnik.  Wyjątek stanowi osoba z niepełnoletnim dzieckiem.

2. Użytkownik może przebywać w bibliotece maksymalnie 10 minut.

3. Przed wejściem do budynku szkoły, w którym znajduje się biblioteka Czytelnik zobowiązany jest założyć maseczkę ochronną oraz rękawiczki.

4. W bibliotece Czytelnik jest zobowiązany przebywać w maseczce.

5. Zwrócone przez Czytelników książki będą poddane 10 – dniowej kwarantannie. Z tego względu prosimy o cierpliwość osoby oczekującej na rezerwacje.

6. W celu jak największego ograniczenia kontaktu prosimy o dokonywanie rezerwacji drogą elektroniczną lub telefoniczną pod numerem 605849903

7. Nie ma możliwości korzystania z komputerów oraz prasy.

8. Nadal funkcjonować będzie usługa  Książka na telefon dla osób starszych i niepełnosprawnych, którzy nie mają możliwości przybyć do biblioteki.

Do zobaczenia 🙂

Skip to content