Dnia 21 czerwca 2023 Biblioteka Publiczno-Szkolna M i G Mikołajki Filia w Baranowie gościła członków Dyskusyjnego Klubu Książki z panią Justyną Małż , było to ostanie spotkanie klubu ponieważ młodzież kończy szkołę . Na tym spotkaniu została przedstawiona książka Rebecci Donovan “Oddychając z trudem” jako propozycja na wakacje.

Emma przetrwała dramatyczną noc w domu swojej ciotki, ale niewiele z niej pamięta. Obudziła się w szpitalnym łóżku, w koszmarnym stanie. Odbył się proces sądowy, w którym na szczęście nie musiała uczestniczyć. Teraz Carol nie może już zrobić jej nic złego, ale wysoką ceną za to jest utrata kontaktu z Laylą i Jackiem.

Emma wróciła do szkoły i na boisko, i stara się po prostu prowadzić zwyczajne życie nastolatki, z wierną Sarą i oddanym Evanem u boku. Nie jest to jednak łatwe – wciąż budzi się zlana potem po koszmarnych snach, a na ulicach prześladują ciekawskie spojrzenia. Gdy decyduje się zamieszkać ze swoją matką, sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Tak trudno oddychać, gdy trzeba radzić sobie z tak silnymi emocjami…

Skip to content