Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia, dokładniej – 28 grudnia o godzinie 18:00, mamy przyjemność zaprosić was na kameralny koncert przy świecach i lampce grzanego wina, który będzie miał miejsce w starej szkole w Zełwągach.
Głównym punktem wydarzenia będą koncerty Rafała Bohatyrewicza – mistrza gitary i kompozytora oraz duetu młodych, zdolnych muzyków – Julii Żebrowskiej na wokalu oraz Jana Engwerta na gitarze. Muzyce towarzyszyć będzie wyjątkowe otoczenie historii i opowieści o wsi oraz mieszkańcach Zełwąg – wystawa pod tytułem “Opowieści o Zełwągach”. Oczywiście nie obejdzie się także bez poczęstunku – przekąsek od Restauracji Słoneczny Port oraz słodkości od Koła Gospodyń Wiejskich “Zełwążanki”. Będzie także grzane wino i zimowa herbata.
Wydarzenie to organizowane jest przez Koło Gospodyń Wiejskich “Zełwążanki” oraz Gminę Mikołajki, Centrum Kultury “KŁOBUK” i Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe “Zełwągi”.
Więcej informacji na stronie internetowej wsi Zełwągi, dostępnej tutaj.