Koncert Walentynkowy: Maciej Starnawski i Tomasz Pfeiffer

Cena biletu:

10,00 

153 w magazynie

Koncert Macieja Starnawskiego polskiego piosenkarza multiinstrumentalista, któremu na gitarze towarzyszyć będzie Tomasz Pfeiffer. Bilety już w sprzedaży za jedyne 10 zł.

Koncert Walentynkowy. 16 lutego | godz. 18.00 | bilet: 10 zł

Maciej Starnawski (ur. 9 listopada 1984 w Radomiu) – polski piosenkarz, chórzysta, muzyk sesyjny i multiinstrumentalista.

Maciek Starnawski - YouTube

Współpracował z wieloma wykonawcami, takimi jak Michał WiśniewskiPaulina IgnasiakWojciech OlszakMarcin NowakowskiAnia SzarmachKamil BarańskiJakub MolędaKrzysztof Zalewski czy Skubas.

Jest synem Magdaleny i Wojciecha Starnawskich. Był uczniem PSM w Radomiu. Jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W 2003 zwyciężył w konkursie „Drzwi do kariery” organizowanym przez Michała Wiśniewskiego w ramach programu TVN Jestem jaki jestem. 26 czerwca 2003 wydał debiutancki album pt. Drzwi do kariery. W 2008 z producentem Marcinem Urbanem pod nazwą Starnawski & Urban Noiz dostał się do finału krajowych eliminacji do konkursu 53. Konkursu Piosenki Eurowizji. W tym samym roku brał udział w cyklu koncertów studentów Akademii Muzycznej w Katowicach – Fajfy z jazzem – koncertów rejestrowanych i retransmitowanych przez TVP3 Katowice. 1 marca 2009 wykonał w czasie benefisu Sławomira Idziaka utwór „Stitched Up” Herbiego Hancocka.

Jest członkiem zespołu DoriFi oraz akompaniatorem w programie rozrywkowym TVP2 The Voice of Poland.

Towarzyszyć mu będzie Tomasz Pfeiffer (gitara).

Skip to content