Horyzont Zdarzeń | Jarosław Chojnacki

Cena biletu:

0,00 

Brak w magazynie

Koncert Jarosława Chojnackiego pt. “Horyzont Zdarzeń”. Centrum Kultury “Kłobuk” w Mikołajkach.

Zapraszamy na koncert Jarosława Chojnackiego pt.: "Horyzont zdarzeń".
14 lutego 2022 r. (poniedziałek) o godz. 18:00 w Centrum Kultury "kłobuk" (ul. Kolejowa 6).

WSTĘP WOLNY

1. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja - zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia: https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-organizatorow-imprez-kulturalnych-i-rozrywkowych-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce;

2. Rejestracji dokonać można online;

---
Jarosław Chojnacki swoją działalność artystyczną rozpoczął na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Na początku grał i śpiewał pieśni religijne w chrześcijańskich kościołach. Równolegle komponował muzykę do klasycznych wierszy tak znakomitych poetów jak: Adam Asnyk, Anna Achmatowa, Julian Tuwim, Stanisław Grochowiak czy Federico Garcia Lorca. Wybrane przez Jarosława Chojnackiego wiersze to klasyka poezji. Połączenie ich z muzyką i interpretacją wokalną umieściły Chojnackiego w gatunku muzycznym, jakim jest piosenka poetycka, czy też poezja śpiewana.

W 1996 roku Jarosław Chojnacki został zakwalifikowany do udziału w Olsztyńskich Spotkaniach Zamkowych – „ Śpiewajmy Poezję”. Otrzymał wówczas nieoficjalne wyróżnienie i zaproszenie do koncertu galowego. Od tego momentu można uznać, że artysta zaczął grać i śpiewać zawodowo, bowiem nie występował już tylko w konkursach, ale dzięki bogatemu repertuarowi zaczął koncertować zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Po czterech latach nieprzerwanych sukcesów festiwalowych, Jarosław wraz z autorem wierszy, Krzysztofem Cezarym Buszmanem, zaczęli przygotowania do nagrania płyty pt. ZABIJANIE CZASU. Została ona wydana w 2003 roku przez Polskie Radio, a w 2010 roku, nakładem wydawnictwa fonograficznego „SOLITON”, ukazała się reedycja płyty.
Twórczość Jarosława Chojnackiego to nie tylko koncerty. Jego głos i muzyka wykorzystywane są w filmach, między innymi w dokumencie o wybitnym poecie Krzysztofie Karasku i fabularnej produkcji w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego pt. „Małopole, czyli świat”, a także w spektaklach teatralnych, musicalach, widowiskach multimedialnych i teledyskach.

Obecnie mieszka i tworzy na Mazurach.

---
UWAGA: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

CK "Kłobuk" zastrzega sobie prawo odmówienia wstępu osobom, ponad przewidziany limit dostępnych miejsc.

Limity nie obowiązują osób, które dobrowolnie okażą certyfikat dotyczący szczepienia przeciw COVID-19.

Obowiązują pozostałe wytyczne sanitarne zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.


Regulamin wydarzenia:

1. W miejscu organizowana koncertu oraz w trakcie jego trwania obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust maseczką (każdy indywidualnie musi wyposażyć się  w środki ochrony osobistej).
2. Obowiązuje zakaz wstępu na koncert osobom z niepokojącymi objawami choroby zakaźnej Covid-19 oraz  będących po kontakcie z  osobą chorą, zakażoną, izolowaną lub poddaną kwarantannie.
3. Obowiązuje dezynfekcja dłoni przy wejściu na teren obiektu i wyjściu.
4. Obowiązuje zachowanie dystansu min. 1,5 metra.
5. Każdy  uczestnik zobowiązany jest  zajmować miejsca siedzące zgodnie z informacją znajdującą się na bilecie.
6. Bilet przeznaczony dla osoby zaszczepionej uprawnia do wejścia na koncert. Uczestnik deklaruje posiadanie przy sobie aktualnego, Unijnego Cyfrowego Zaświadczenia COVID.
7. Każdy uczestnik koncertu wchodzący na teren CK Kłobuk zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem i jego przestrzegania.

Skip to content