Bukartyk na Mazurach

Cena biletu:

80,00 

Brak w magazynie

Najprawdopodobniej jedyny felietonista w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego! Piotr Bukartyk wespół z supergrupą Ajagore pojawi się na naszej scenie 24 sierpnia. W dodatku z Nowym Programem, ale co się za tym kryje dowiemy się dopiero przy osobistej konfrontacji!

!!UWAGA!! ZMIANA TERMINU: 15 września 2023 roku, godz. 19.00.

Najprawdopodobniej jedyny felietonista w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego!

Piotr Bukartyk w duecie z Krzysztofem Kawałko pojawi się na naszej scenie 15 września o godz. 19.00. W dodatku z Nowym Programem, ale co się za tym kryje dowiemy się dopiero przy osobistej konfrontacji.

Czekamy z ekscytacją na nowe rymy, piosenki i Piotra Bukartyka.

Pisze do rymu i układa do niego melodie, a potem to śpiewa. Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. Występuje w duecie z Krzysztofem Kawałko (gitara). Ma też swój Fanklub.

To oczywiste, że uwielbia się chwalić i mógłby tu godzinami rozprawiać o swoich wiekopomnych osiągnięciach, ale ponieważ pisząc to patrzy sobie na ręce, doda tylko, że żadna z ponad sześciuset napisanych piosenek nie przyniosła mu jak dotąd większych pieniędzy, a poza tym jest łysy i - jak twierdzi żona - mógłby trochę schudnąć.

My zaś zaślepieni talentem Piotra Bukartyka tych drobiazgów nie widzimy, czekamy na wolnego człowieka, mistrza słowa i rymu!

Może spodoba Ci się również:

Skip to content