Reklama

Zespoły Disco Polo powalczą o 1000 zł

 

Zespoły grające muzykę rozrywkową już niebawem będą miały okazję nie tylko zaprezentować się szerszej publiczności, ale także powalczyć o konkretne pieniądze. Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach 8 lipca organizuje Przegląd Italo Polo Disco. Nagrodą główną jest czek Banku Spółdzielczego w Mikołajkach opiewający na 1000 zł.

Organizatorzy zmieniają w tym roku formułę imprezy związanej z muzyką Disco – Polo i koncert zamieniają na przegląd. Daje to szansę zespołom, które do tej pory nie zaistniały szerzej ze swoim repertuarem, by dać się poznać większej publiczności. Do przeglądu przystąpić mogą zespoły jak i soliści – ważne by grali muzykę wskazaną w tytule wydarzenia. Artystów oceniać będzie jury powołane przez organizatorów i jego członkowie zdecydują, kto otrzyma atrakcyjną nagrodę w wysokości 1000 zł ufundowaną przez BS w Mikołajkach.

Przegląd ma mieć atrakcyjną formę zbliżoną do festynu, gdzie bawić się będą mogły całe rodziny. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 19.00. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Gazeta Olsztyńska – Kurier Mrągowski oraz Radio Planeta Mrągowo.

Pliki do pobrania:

 

 

 

fbPixel