Reklama

Klimakterium ... i już

Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając ”to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.

 

WYSTĘPUJĄ:

KRYCHA: Krystyna Sienkiewicz/ Ewa Złotowska/ Małgorzata Gadecka/ Ewa Cichocka

ZOSIA: Grażyna Zielińska/ Mirosława Krajewska

PAMELA: Elżbieta Jodłowska/ Elżbieta Okupska/ Małgorzata Duda/

MALINA: Iga Cembrzyńska/ Elżbieta Jarosik/ Ewa Śnieżanka

 

17.07.2011r. godz. 20.00 Hotel Gołębiewski ul. Mrągowska 34

"Klimakterium ... i już" Elżbieta Jodłowska, cena biletów 85 zł, Rezerwacje: ebilet.pl oraz pod nr telefonu:             506 071 659

Mrągowo: Centrum Kultury i Sztuki (Punkt Ksero), ul. Warszawska 26 tel. (87)74 33 466

Mikołajki: Biuro Informacji Turystycznej, Plac Wolności 3, tel.             (87) 42 16 850

fbPixel