Reklama

Dni Mikołajek: zmiana organizacji ruchu

W związku z organizacją wydarzenia „Dni Mikołajek 2018”, w dniach 5 - 8 lipca 2018 roku obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu na pl. Wolności.

 

W związku z przygotowaniem technicznym sceny koncertowej, w dniach 5 – 6 lipca istnieje potrzeba zajęcia jednego pasa ruchu na miejskiej drodze jednokierunkowej przy pl. Wolności, zgodnie ze „Schematem 2 – techniczne przygotowanie”.

W tych dniach od godziny 12.00 w czwartek (5.07.2018) do godz. 18.00 w piątek (6.07.2018) planujemy wygrodzić ok. 5 metrów ulicy jednokierunkowej za istniejącym znakiem B-36, pod którym umieścimy tabliczkę z napisem „dotyczy obu stron jezdni”, by samochody nie blokowały przejazdu po drugiej (prawej) stronie tego odcinka. Tym samym pozostaje ponad 5 metrowy pas przejezdny na ulicy.

Zamknięta zostanie część Placu Wolność (na odcinku parkingu), która wygrodzona zostanie tablicami U-20b. Wprowadzony objazd za blokami, przez drogę wewnętrzną parkingu.

2. Miejsce postoju taxi zostanie zlikwidowane. Znak na ulicy 3 maja z stałej organizacji ruchu B-2 zostanie zlikwidowany i wprowadzony ruch dwukierunkowy (dojazd do apartamentów i zaopatrzenia do punktów usługowych). Znaki B-36 powiadomią kierujących pojazdami o zakazie zatrzymywania się w tym miejscu. Od wysokości restauracji „Kuchnie Świata” droga wygrodzona tablicami U-20b.

Zmiany w organizacji ruchu związane są m.in. z zapewnieniem Państwa bezpieczeństwa!

 

 

fbPixel