Reklama

Ferie w "Kłobuku"

Tradycyjne warsztaty muzyczne z gwiazdami oraz mnóstwo zajęć sportowych i rekreacyjnych czeka na wszystkich chętnych, którzy postanowią spędzić ferie zimowe w Centrum Kultury "Kłobuk".

Od kilku lat w "Kłobuku" w okresie ferii zimowych odbywają się bezpłatne warsztaty muzyczne. pod okiem znanych osobistości ze świata muzyki, młodzi mieszkańcy naszej gminy ćwiczą swój talent. Tym razem zajęcia poprowadzą: Marta Podobas (wokal) Daniel Kapustka (bębny), Kacper Stolarczyk (gitara) i Maciej Magnuski (bas). Pojawią się także Kamil Mokrzycki i Ania Zaczek, dyrygenci chóru Sound’n’Grace - tegorocznej gwiazdy Dni Mikołajek. Warsztaty odbywać będą się w dniach 29 stycznia - 1 lutego. Spotkanie organizacyjne i pierwsze zajęcia zaplanowano na 29 stycznia o godz. 10.00.

Ponadto w dniach 22 stycznia - 2 lutego zaplanowano:

  • Codziennie w godz. 10.00 - 13.00 zajęcia w kołach zainteresowań: pracownia muzyczna (nauka gry na instrumentach), plastyczna (m.in. malowanie na szkle oraz innymi technikami, prawa w glinie) , modelarska (prace techniczne w drewnie, nauka obsługi elektronarzędzi) i koło zainteresowań rekreacyjno - zabawowe (sport).
  • Warsztaty ceramiczne - wtorki, godz.  14.00 - 17.00.
  • Warsztaty fotograficzne - codziennie w godz. 10.00 - 14.00.
  • Tenis stołowy - codziennie, w godz. 10.00 - 13.00.
  • Zajęcia w pracowni Orange (gry i zabawy z użyciem komputerów i konsoli, kalambury, gry zespołowe i inne) - codziennie w godz. 12.00 - 18.00.

Biblioteka Publiczna w Mikołajkach:

Biblioteka w Woźnicach:

  • "Wesołe i bajkowe ferie zimowe", w godz. 10.00 - 13.00

Biblioteka w Baranowie:

 

 

Zakończenie ferii planowane jest na 2 lutego. na placu przed Centrum Kultury "Kłobuk" wielkie ognisko z pieczeniem kiełbasek i rozdanie nagród.

fbPixel