Reklama

Sylwia Grzeszczak gwiazdą Dni Mikołajek

Tegoroczną gwiazdą Dni Mikołajek, które odbędą się 7 - 9 lipca, będzie Sylwia Grzeszczak. Prócz czołowej gwiazdy polskiej muzyki pojawią się wokaliści znani z programu TVP2 Voice of Poland.

 

Dni Mikołajek wystartują w piątek (7 lipca) i od razu będzie silny akcent muzyczny - plejada znanych artystów: Kamil Bijoś, Jagoda Kret, Michal Grobelny, Ernest Staniaszek, Arek Kłusowski. Finalistom Voice of Poland towarzyszyć będą na instrumentach: Tomasz Świerk, Tomasz Madzielewski, Maciej Magnuski, Artur Twarowski. Przygotowywany jest ponad dwugodzinny program muzyczny, który rozpędzi kolejne dni.

Następny dzień od rana to mazurski Festiwal Rybny "Rybkę na Zdrowie". Tej najpopularniejszej w regionie imprezy kulinarnej nie trzeba reklamować. Smakosze będą mogli spróbować ryb przygotowanych na różne sposoby. Ich gotowanie, smażeniem i pieczeniem zajmą się najlepsi kucharze z Polski.

Sobota jest też kulminacja obchodów Dni Mikołajek. Tego dnia planowana jest parada statków oraz pokaz fajerwerków. Zwieńczeniem będzie koncert Sylwii Grzeszczak - znakomitej i popularnej gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Niedziela należeć będzie do najmłodszych. Podczas festynu na pl. Wolności wystąpią dzieci z mikołajskich szkół, bedzie można takze wziąć udział w wielu aktywnościach.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

fbPixel