Reklama

Ferie - zajecia i warsztaty muzyczne w Kłobuku

Warsztaty muzyczne ze profesjonalnymi instruktorami oraz mnóstwo zabaw i zajęć rekreacyjnych. Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach zaprasza na ferie zimowe, które rozpoczynają się 23 stycznia. Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

 

Zajęcia zaczynają się codziennie od godziny 10.00. W tym czasie można skorzystać z oferty pracowni muzycznej, plastycznej, modelarskiej i przyjść na zajęcia rekreacyjne i sportowe. Miłośnicy fotografii, lub stawiający pierwsze kroki w tej dziedzinie powinni wybrać się na warsztaty fotograficzne. Z kolei pracownia ceramiczna prowadzi zajęcia w piątki od godz. 15.00 i soboty od godz. 10.00. Wirtualny świat Pracowni Orange zaprasza od godz. 14.00.

Bogata ofertę przygotowała tez Biblioteka Publiczna w Mikołajkach oraz jej oddziały w Woźnicach i Baranowie. Więcej szczegółów na plakacie.

Tradycja są też warsztaty muzyczne pod okiem profesjonalnych instruktorów. W tym roku w naszym Centrum pojawią się: Marta FOKA Podobas (nauka śpiewu), Hania Hołek (nauka śpiewu), Maciek Magnuski (nauka gry na git.basowej), Daniel Kapustka (nauka gry na perkusji), Kacper Stolarczyk (nauka gry na gitarze). Warsztaty odbędą się w dniach 30.01 - 2.02. Spotkanie organizacyjne 30.01 o godz 10:00. Przewidziany jest także koncert finałowy uczestników warsztatów, który odbędzie się 2 lutego o godz. 17.00.

fbPixel