Reklama

Ruszyło głosowanie na sportowców i trenerów!

http://www.freeimages.com/photo/sports-hall-1525529Ruszył XII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta i Gminy Mikołajki 2016. Odbywa się on pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mikołajki.

 

  1. Organizatorami plebiscytu są:  Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach oraz Centrum  Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach

  2. Plebiscyt organizowany jest w 3 kategoriach: do lat 18, powyżej lat 18 i Najpopularniejszy Trener.

  3. Głosować można tylko na kandydatów zgłoszonych do organizatorów plebiscytu.

Imiona i nazwiska kandydatów wraz z opisem można znaleźć na stronach internetowych:

- www.mikolajki.pl,

- www.ckklobuk.pl,

- www.mikolajki24.com,

- www.sportowemikolajki.blogspot.com

4. SPOSÓB GŁOSOWANIA:

Aby oddać głos w jednej z trzech kategorii, w której jest przeprowadzany Plebiscyt należy wysłać SMS-a na numer  4321 o treści: PS.xx

gdzie XX to numer kandydata zgodnie z zestawieniem poniżej

Przykładowa treść wiadomości SMS powinna brzmieć następująco: PS.01

  1. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS określonej w ust. 4 zgodny z obowiązującą taryfą operatora komórkowego telefonu, z którego wysyłany jest SMS.

  2. Uczestnik z jednego numeru telefonicznego może wysłać maksymalnie 3 głosy na jednego kandydata z przedstawionej poniżej listy.

GŁOSOWANIE TRWA od 22.12.2016r. godz.00:00 do 04.02.2017r. godz. 23:59.

  1. Uroczyste rozstrzygnięcie Plebiscytu nastąpi 10.02.2017r. – w kategorii do 18 lat  i 11.02.2017r. w kategorii powyżej 18 lat i kategorii Najpopularniejszego Trenera podczas Balu Sportowca w Hotelu Gołębiewski.

  2. Regulamin głosowania dostępny jest na stronie www.mikolajki.pl

  3. Dostawcą usług SMS jest serwis SMSAPI www.smsapi.pl

 

PLIKI DO POBRANIA:

KANDYDACI DO TYTUŁU

Kategoria do 18 lat
01. Banach Laura - MKŻ Mikołajki
02. Biegaj Oliwia –ZS Baranowo
03. Brygoła Beata – SP Woźnice
04. Czelij Gabriela – SP Woźnice
05. Dziczek Arkadiusz – UKS Hetman Baranowo
06. Drozdowska Alicja –GP Mikołajki
07. Ejdys Oliwia - MKŻ Mikołajki
08. Fedak Dominik – SP Mikołajki
09. Góralczyk Anna - G.Społ w Mikołajkach
10. Góralczyk Marta–GP Mikołajki
11. Gwiazda Piotr – UKS Hetman Baranowo
12. Harasimowicz Natan - MKS KŁOBUK Mikołajki
13. Jakubowski Paweł - MKŻ Mikołajki
14. Kasperek Filip - MKS KŁOBUK Mikołajki
15. Kordek Kamila SP Woźnice
16. Kowalczyk Milena–GP Mikołajki
17. Kulas Lena –UKS Mikołajki
18. Kuzyk Aleksandra–UKS Mikołajki
19. Kuzyk Zuzanna–UKS Mikołajki
20. Lenard Maja– SP Mikołajki
21. Łachacz Dorota– SP Mikołajki
22. Madej Piotr– SP Mikołajki
23. Majewski Dawid – SP Woźnice
24. Michalak Mateusz - MKŻ Mikołajki
25. Mierzejewski Jakub- MKS KŁOBUK Mikołajki
26. Murach Maja - UKS ATOS Woźnice
27. Nasalski Filip- MKS KŁOBUK Mikołajki
28. Niegot Norbert - – SP Mikołajki
29. Obzejta Szymon –ZS Baranowo
30. Plona Kacper – UKS Hetman Baranowo
31. Plona Martyna - UKS ATOS Woźnice
32. Podolak Filip – UKS Hetman Baranowo
33. Rejchel Jerzy – SP Woźnice
34. Rzosińska Kaja–GP Mikołajki
35. Sękulski Gracjan – UKS Hetman Baranowo
36. Stomska Zuzanna–UKS Mikołajki
37. Szyłejko Dominik – SP Woźnice
38. Śliwiński Jakub - MKŻ Mikołajki
39. Turek Bartosz - UKS ATOS Woźnice
40. Tymińska Katarzyna –ZS Baranowo
41. Walentynowicz Michał- MKS KŁOBUK Mikołajki
42. Wawrzynowicz Julia - UKS ATOS Woźnice
43. Wierciszewska Adrianna –GP Mikołajki
44. Zawilińska Magdalena–UKS Mikołajki

Kategoria powyżej 18 lat:
45. Adamski Przemysław - UKS ATOS Woźnice
46. Dogiel Arkadiusz- MKS KŁOBUK Mikołajki
47. Gawliński. Maciej - MKS KŁOBUK Mikołajki
48. Graczyk Robert - MKŻ Mikołajki
49. Kiśluk Jarosław – UKS Mikołajki
50. Maciorowski Michał - MKS KŁOBUK Mikołajki
51. Mickiewicz Mikołaj - MKŻ Mikołajki
52. Plona Mateusz - UKS ATOS Woźnice
53. Serowik Kacper- MKS KŁOBUK Mikołajki
54. Suchan Michał- MKS KŁOBUK Mikołajki
55. Śliwiński Robert - Sinivali Peeter – MKŻ Mikołajki
56. Zakrzewski Łukasz- MKŻ Mikołajki
57. Zakrzewski Tomasz - MKŻ Mikołajki
Najpopularniejszy trener:

58. Brodowski Henryk – - UKS ATOS Woźnice
59. Brodowski Wojciech– SP Woźnice
60. Gawliński Łukasz - MKS KŁOBUK Mikołajki
61. Hamerszmidt Grzegorz - MKŻ Mikołajki
62. Karczmarczyk Rafał Filip - MKŻ Mikołajki
63. Morgaś Tomasz – ZS Baranowo
64. Samborski Cezary– UKS Hetman Baranowo


ZAPROSZENIE DO UCZESTNICTWA

W BALU SPORTOWCA

11 LUTEGO 2017

 

Bal Sportowca w sali kongresowo-balowej Hotelu Gołębiewski

z zespołem muzycznym i DJ

 

Koszt udziału w Balu:

170 zł/osoba/ brutto.

W cenie menu serwowane z bufetem przekąsek, gorącym daniem po północy, bufetem deserowym z napojami oraz 250ml/os wódki czystej.

 

Dodatkowe zamówienia na alkohol – płatny indywidualnie gotówka z 40% rabatem dla uczestników balu.

Jednocześnie Hotel informuje  o obowiązującym zakazie wnoszenia i spożywania alkoholu obcego pochodzenia – podstawa prawna: ustawa z dnia 26.10.1982 o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Rezerwacja miejsc [ stolików] e-mailem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 87 42 90 753.

Płatność gotówką lub kartą kredytową w recepcji Hotelu lub przelewem na konto Hotelu:

 

PKO S.A. O / MRĄGOWO  89 1240 1617 1111 0000 1367 7563

 

Przy wpłacie proszę podać nazwisko osoby rezerwującej bal.

Opłata: 100% należności za bal najpóźniej do 27.01.2017r.









Rachunek - KP lub faktura

- Usługi gastronomii 23% = 46,00 zł  /os

- Usługi gastronomii 8% = 124,00 zł/ os

Razem= 170 zł/osoba


 

PLIK DO POBRANIA:


 

 

Kategoria do 18 lat

01. Banach Laura - MKŻ Mikołajki

02. Biegaj Oliwia –ZS Baranowo

03. Brygoła Beata – SP Woźnice

04. Czelij Gabriela – SP Woźnice

05. Dziczek Arkadiusz – UKS Hetman Baranowo

06. Drozdowska Alicja –GP Mikołajki

07. Ejdys Oliwia - MKŻ Mikołajki

08. Fedak Dominik – SP Mikołajki

09. Góralczyk Anna -  G.Społ w Mikołajkach

10. Góralczyk Marta–GP Mikołajki

11. Gwiazda Piotr – UKS Hetman Baranowo

12. Harasimowicz Natan - MKS KŁOBUK Mikołajki

13. Jakubowski Paweł - MKŻ Mikołajki

14. Kasperek Filip - MKS KŁOBUK Mikołajki

15. Kordek Kamila SP Woźnice

16. Kowalczyk Milena–GP Mikołajki

17. Kulas Lena –UKS Mikołajki

18. Kuzyk Aleksandra–UKS Mikołajki

19. Kuzyk Zuzanna–UKS Mikołajki

20. Lenard Maja– SP Mikołajki

21. Łachacz Dorota– SP Mikołajki

22. Madej Piotr– SP Mikołajki

23. Majewski Dawid – SP Woźnice

24. Michalak Mateusz - MKŻ Mikołajki

25. Mierzejewski  Jakub- MKS KŁOBUK Mikołajki

26. Murach Maja -  UKS ATOS Woźnice

27. Nasalski Filip- MKS KŁOBUK Mikołajki

28. Niegot Norbert - – SP Mikołajki

29. Obzejta Szymon  –ZS Baranowo

30. Plona Kacper – UKS Hetman Baranowo

31. Plona Martyna -  UKS ATOS Woźnice

32. Podolak Filip – UKS Hetman Baranowo

33. Rejchel Jerzy – SP Woźnice

34. Rzosińska Kaja–GP Mikołajki

35. Sękulski Gracjan – UKS Hetman Baranowo

36. Stomska Zuzanna–UKS Mikołajki

37. Szyłejko Dominik – SP Woźnice

38. Śliwiński Jakub - MKŻ Mikołajki

39. Turek Bartosz -  UKS ATOS Woźnice

40. Tymińska  Katarzyna –ZS Baranowo

41. Walentynowicz Michał- MKS KŁOBUK Mikołajki

42. Wawrzynowicz Julia -  UKS ATOS Woźnice

43. Wierciszewska Adrianna –GP Mikołajki

44. Zawilińska Magdalena–UKS Mikołajki

Kategoria powyżej 18 lat:

45. Adamski Przemysław -  UKS ATOS Woźnice

46. Dogiel Arkadiusz- MKS KŁOBUK Mikołajki

47. Gawliński. Maciej - MKS KŁOBUK Mikołajki

48. Graczyk Robert - MKŻ Mikołajki

49. Kiśluk Jarosław – UKS Mikołajki

50. Maciorowski Michał - MKS KŁOBUK Mikołajki

51. Mickiewicz Mikołaj - MKŻ Mikołajki

52. Plona Mateusz -  UKS ATOS Woźnice

53. Serowik Kacper- MKS KŁOBUK Mikołajki

54. Suchan Michał- MKS KŁOBUK Mikołajki

55. Śliwiński Robert  - Sinivali Peeter – MKŻ Mikołajki

56. Zakrzewski Łukasz-  MKŻ Mikołajki

57. Zakrzewski Tomasz - MKŻ Mikołajki

Najpopularniejszy trener:

58. Brodowski Henryk – -  UKS ATOS Woźnice

59. Brodowski Wojciech– SP Woźnice

60. Gawliński Łukasz - MKS KŁOBUK Mikołajki

61. Hamerszmidt Grzegorz -  MKŻ Mikołajki

62. Karczmarczyk Rafał Filip -  MKŻ Mikołajki

63. Morgaś Tomasz – ZS Baranowo

64. Samborski Cezary– UKS Hetman Baranowo

 

fbPixel